کشاورزی و دامداریماشین آلات کشاورزینیاز روز

فروش دستگاه رتیواتور


 • رتیواتور ثابت به گاو آهن دوار یا خاک همزن دوار معروف است. این گاو آهن تشکیل شده است از یک محور که روی آن تعدادی تیغه نصب شده است. محور حالت افقی داشته و از محور تواندهی تراکتور نیرو می گیرد. در حین چرخیدن تیغه ها زمین را شیار می زند.

  دستگاه رتیواتور در مزارع و مرکبات جهت سله شکنی و از بین بردن علف های هرز که آفت جدی گیاهان و درختان هستند استفاده می شود. همچنین از رتیواتور جهت دانه بندی خاک استفاده می کنند. دستگاه فوق در اندازه های مختلف طوری طراحی گردیده که با تراکتورهای مختلف بکار گرفته می شود. همچنین از دستگاه رتیواتور ثابت یک طرفه در مزارع گندم، جو، پنبه، شالیزارها و غیره استفاده می شود.

  با استفاده از رتیواتور در مزارع احتیاج به دیسک و شعله افکن نمی باشد و هر دو کار با هم انجام می شود. ساقه ها خرد و با خاک مخلوط می شوند که باعث اضافه شدن کود برگ به خاک می شود که در این صورت محصول بیشتری برداشت می نمایید. این دستگاه طوری طراحی شده که در هنگام کار گل و لای و سنگ به طرف راننده و تراکتور پرتاب نگردد. ضمنا دستگاه فوق جهت انواع تراکتور تولید می شود.

  پسته رفسنجان

  قم > قم

  ۰۹۱۳۹۹۳۷۵۸۵

  آدرس:
  رفسنجان -خ کارگر – ک 46

  همه تصاویر آگهی

  tabligat
  ads 468x60 30
  ads 728x90 in post
  محتوای سایت تراکتوری به صورت اتوماتیک از سطح وب جمع آوری شده اند ، در صورت مشاهده مطالب غیر مرتبط، غیر شرعی و غیر اخلاقی ، و مغایر با قوانین لطفا محتوای مورد نظر را گزارش دهید تا محتوا حذف شود.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  4 × 2 =

  دکمه بازگشت به بالا