iran-tejaratآهن آلاتباغبانیتعمیرگاه هاخدمات صنعتیدسته‌بندی نشدهکشاورزی در استان‌های ایرانکشاورزی و دامداریلوازم یدکی تراکتورماشین آلاتماشین آلات کشاورزیمعرفی رشته‌های تحصیلی در کشاورزی

تدریس خصوصی ریاضی

معلم خصوصی ریاضی

تدریس خصوصی ریاضی

تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی , تدریس خصوصی ریاضی پنجم در منزل
تدریس خصوصی ریاضی دیوار, تدریس خصوصی ریاضی نهم , تدریس خصوصی ریاضی دبستان , تدریس خصوصی ریاضی هفتم , تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی , تدریس خصوصی ریاضی در رشت , تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی در شیراز ,  تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی در تهران
تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی در کرمانشاه, تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی در کرج , تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی ساعتی چند , تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی در رشت , تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی شیراز
تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی اهواز
آموزش خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی پنجم دبستان , تدریس خصوصی ریاضی پنجم ابتدایی
تدریس خصوصی ریاضی پنجم اصفهان , تدریس خصوصی ریاضی پنجم , تدریس خصوصی ریاضی دیوار شیراز , تدریس خصوصی ریاضیات دیوار , دیوار مشهد تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی دیوار تهران , تدریس خصوصی دیوار , تدریس خصوصی ریاضی در سنندج , تدریس خصوصی دیوار تبریز
تدریس خصوصی دیوار شیراز
تدریس خصوصی دیوار زنجان

تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

👇👇👇 جهت رزرو کلاس تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم به انتهای همین پست رجوع کنید 👇👇👇

ویدئوی معرفی وبسایت کوشیار

چنانچه داوطلب کنکور سراسری هستید و به دنبال معلمی برای تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم می گردید حتما تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. پایه دوازدهم آخرین پایه در مقطع متوسطه دوم یا همان دبیرستان به شمار می رود که در پایان با آزمون سراسری مواجه خواهید شد. این مواجهه چنانچه با آمادگی قبلی همراه نباشد، شانس قبولی شما در رشته ها و دانشگاه های پرطرفدار را را به شدت کاهش می دهد. بنابراین اگر قصد دارید در رشته ها و دانشگاه های پرطرفداری نظیر پزشکی دندانپزشکی و داروسازی در گروه علوم تجربی، مهندسی کامپیوتر برق و مکانیک در گروه ریاضی فیزیک حقوق و روانشناسی در گروه علوم انسانی ادامه تحصیل دهید حتماً باید بتوانید رتبه خوبی در کنکور سراسری کسب کنید.

تدریس خصوصی ریاضی پنجم در منزل

از جمله دروس مهم برای کنکور رشته های تجربی و ریاضی می‌توان به فیزیک اشاره کرد. درس فیزیک میتواند تراز بسیار بالایی را برای شما در کنکور سراسری به ارمغان بیاورد و شما را به اهداف تحصیلی تان بسیار نزدیک تر کند. چالشی ترین بخش فیزیک کنکور شاید همین فیزیک دوازدهم باشد، چرا که شما فیزیک دوازدهم را در سال پرترافیک و پرکار کنکور مطالعه می کنید مانند فیزیک دهم و فیزیک یازدهم نمی‌توانید برای آن وقت زیادی بگذارید. به عنوان مثال در پایه دهم شما صرفاً همان دروس دهم را مطالعه میکردید و زمان زیادی را نیز می توانستید به مرور و حل مسائل تشریحی و پیشرفته اختصاص دهید. در سال دوازدهم باید بتوانید هم دروس پایه دهم و یازدهم را مرور کنید و هم دروس دوازدهم را یاد بگیرید و مسلط شوید. بنابراین زمان زیادی مانند پایه‌های قبلی برای یادگیری درس فیزیک دوازدهم ندارید.

تدریس خصوصی ریاضی دیوار

این موضوع را با بحث پیچیدگی احتمالی فیزیک‌ دوازدهم برای افرادی که با این درس رابطه خوبی در پایه دهم و یازدهم نداشته‌اند، ترکیب کنید. یعنی از یک طرف اصولاً دانش آموز با درس فیزیک دبیرستان در پایه های دهم و یازدهم ارتباط نگرفته است و از طرفی باید مطالب جدید فیزیک دوازدهم را در زمانی فشرده مطالعه کند. در چنین شرایطی بدیهی است که اکثر دانش آموزان موفق به گرفتن نتیجه مطلوب نشوند. اینجاست که حضور یک معلم خصوصی فیزیک با تجربه جهت تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم و همچنین دهم و یازدهم می‌تواند به طور کل معادلات را تغییر دهد. یعنی تحت نظر یک معلم حرفه‌ای دانش‌آموز خیالش از بابت یادگیری فیزیک و و درصد بالای آن در کنکور سراسری راحت شود. البته همه اینها به این شرط است که داوطلب کنکور پا به پای معلم پیش بیاید و کم کاری نکند.
تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم در وب سایت کوشیار

تدریس خصوصی ریاضی نهم

قبل از ادامه مقاله خوب است بدانید که وب سایت کوشیار توسط آقای حسین بهمن آبادی دانشجوی المپیادی دانشگاه صنعتی شریف پایه گذاری شده و تمامی خدمات آموزشی این وبسایت اعم از تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم و همچنین تدریس خصوصی ریاضی توسط ایشان ارائه می‌شود. ایشان بعد از از کسب مدال المپیاد فیزیک در سال ۱۳۹۲ به دانشگاه صنعتی شریف راه یافته و در همین دانشگاه تا مقطع دکتری مهندسی مکانیک ادامه تحصیل می‌دهند. در کنار تحصیل در دانشگاه با توجه به دعوت دبیرستان استعدادهای درخشان شهید سلطانی یک کرج، یعنی همان مدرسه ای که از آن فارغ التحصیل شده اند، شروع به تدریس ریاضی و فیزیک پیشرفته، المپیادی و کنکور کردند و این همکاری ادامه دارد. به عبارت بهتر خدمات تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم و غیره در وب سایت کوشیار توسط یکی از مجرب‌ترین معلمان کنکور فیزیک ایران ارائه می‌شود.

تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی

 

 

جهت آگاهی از از مابقی سابقه کاری و تحصیلی ایشان، نظیر کسب رتبه یک آزمون دکتری و قبولی بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد، به پایین همین مقاله رجوع کنید. راه های ارتباطی نیز در پایین همین مقاله وجود دارد.

تدریس خصوصی ریاضی هفتم

کتاب درسی فیزیک دوازدهم رشته ریاضی فیزیک با رشته تجربی کمی متفاوت است. در واقع کتاب ریاضی فیزیک مطالب بیشتری نسبت به علوم تجربی دارد، اما باید دقت کنید که این اختلاف زیاد نیست. ادامه این مقاله بر مبنای فیزیک رشته ریاضی که منبع کامل تری به حساب می‌آید نوشته شده است.
تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم فصل اول؛

فصل اول به موضوع حرکت بر خط راست پرداخته و شناخت حرکت و شناخت اصولی حرکت های پایه بخش اعظمی از از این فصل را به خود اختصاص داده است. در پایان نیز بخش سقوط آزاد به عنوان یک حرکت شتاب ثابت تحت نیروی گرانشی زمین، بررسی می‌شود. مفاهیمی نظیر سرعت، تندی، سرعت متوسط و سرعت لحظه ای، شتاب، معادلات حرکت و نمودارها موضوعات این فصل به شمار می‌آید.

شناخت حرکت
حرکت با سرعت ثابت
حرکت با شتاب ثابت
سقوط آزاد
پرسش ها و مسئله های فصل یک

دریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی

در فصل دوم موضوع دینامیک و حرکت دایره ای به عموم دانش آموزان معرفی می شود. در واقع در این فصل با قوانین نیوتن آشنا می شوید و می توانید بر مبنای آن مقدار نیروی لازم برای حرکت شتابدار یک جسم را حساب کنید. در این فصل بعد از شناخت برخی از نیروهای خاص، تکانه و قانون دوم نیوتون را می آموزید. در دو بخش پایانی فصل نیز موضوعاتی نظیر حرکت دایره ای یکنواخت و نیروی گرانشی به شما معرفی می شود.

قوانین حرکت نیوتن
معرفی برخی از نیروهای خاص
تکانه و قانون دوم نیوتن
حرکت دایره ای یکنواخت
نیروی گرانشی
پرسش ها و مسئله های فصل دوم

تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی در تهران

فصل سوم فیزیک دوازدهم به موضوع نوسان و موج پرداخته است. در این فصل با معرفی نوسان دوره ای و حرکت هماهنگ ساده بحث شروع شده و با انرژی در حرکت هماهنگ و تشدید پیش می‌رود. دو بخش پایانی فصل نیز به موضوعاتی نظیر موج و مشخصه های موج اختصاص دارد. فهم دقیق موضوعات این فصل دقیقاً به فهم مناسب حرکت شناسی در فصول قبلی بستگی دارد.

کلاس خصوصی ریاضی
تدریس انلاین ریاضی

نوسان دوره ای
حرکت هماهنگ ساده
انرژی در حرکت هماهنگ ساده
تشدید
موج و انواع آن
مشخصه های موج
پرسش ها و مسئله های فصل سوم

تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم فصل چهارم؛

بر هم کنش های موج عنوان فصل چهارم فیزیک دوازدهم است. در این فصل موضوعاتی نظیر بازتاب، شکست، تداخل و پراش موج مطرح شده و برای هر کدام از آنها توضیحات مفصلی داده شده است. عناوینی نظیر ضریب شکست نور، زوایای تابش و بازتاب اصطلاحاتی هستند که با آنها آشنا خواهید شد.

بازتاب موج
شکست موج
پراش موج
تداخل موج
پرسش ها و مسئله های فصل چهارم

تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم فصل پنجم؛

پنجمین فصل کتاب فیزیک دوازدهم به موضوع آشنایی با فیزیک اتمی اختصاص یافته است. موضوعات این بخش با اثر فوتوالکتریک و فوتون، طیف خطی و مدل اتمی رادرفورد بور شروع شده و با لیزر پایان می‌یابد. در این قسمت از کتاب درک بهتری از پدیده‌های فیزیکی پیدا خواهید کرد.

اثر فوتوالکتریک و فوتون
طیف خطی
مدل اتمی رادرفورد بور
لیزر
پرسش ها و مسئله های فصل پنجم

تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی

تدریس خصوصی فیزیک دوازدهم فصل ششم

آشنایی با فیزیک هسته ای عنوان آخرین فصل از آخرین کتاب فیزیک مقطع دانش‌آموزی شماست! ساختار هسته، پردازنده های طبیعی و نیمه عمر بخش های ابتدایی این فصل هستند که شما را وارد فضای فیزیک هسته ای می کنند. در ادامه موضوعاتی نظیر شکافت هسته ای و گداخت هسته ای نیز به عنوان رویکردهای نوین تولید انرژی فصل را به پایان می رسانند. کاربردهای فیزیک هسته ای نظیر پرتوزایی نیز در این بخش معرفی شده است.

ساختار هسته
پرتوزایی طبیعی و نیمه عمر
شکافت هسته ای
گداخت هسته ای (همجوشی هسته‌ای)
پرسش ها و مسئله های فصل ششم

کوشیار جایی برای یادگیری!

چرا از خدمات تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک کوشیار استفاده کنیم !؟ پاسخ صوتی

 

سوالات متداول

رزومه شما چیست؟
به طور مختصر بنده حسین بهمن آبادی دانشجوی المپیادی صنعتی شریف با سابقه تدریس مباحث ریاضی پیشرفته، کنکور و المپیاد در دبیرستان‌های تیزهوشان هستم.
هزینه و قیمت تدریس خصوصی ریاضی کوشیار چقدر است؟
این هزینه با توجه به رزومه‌ی هر مدرس و میزان مراجعات متغیر است. مثلاً در ایام امتحانات که رجوع زیادی داریم با بقیه روزها فرق دارد. برای اطلاع از طریق راه های ارتباطی پایین همین صفحه پیام بدهید.
کلاس خصوصی شما آنلاین است یا حضوری؟
با توجه به اتلاف وقت زیادی که در رفت و آمدها داریم 99 درصد به صورت آنلاین. در شرایط بسیار خاص و با لحاظ هزینه رفت و آمد و صرفاً در تهران و کرج امکان بررسی گزینه حضوری وجود دارد.
چه مباحثی تدریس می‌کنید؟
تدریس مباحث ریاضی از اول ابتدایی تا کارشناسی ارشد رشته‌های مهندسی قابل مذاکره است. اما تمرکز ما بیشتر بر روی ریاضی کنکور ، ریاضی تیزهوشان و مباحث المپیادی مثل المپیاد فیزیک یا مسابقات ریاضی است

تدریس خصوصی ریاضی نهم تیزهوشان

تدریس خصوصی ریاضی نهم در منزل, تدریس خصوصی ریاضی نهم فصل اول
تدریس خصوصی ریاضی نهم در شیراز , تدریس خصوصی ریاضی نهم در کرج
تدریس خصوصی ریاضی نهم فصل دوم , تدریس خصوصی ریاضی نهم فصل سوم, تدریس خصوصی ریاضی نهم در تبریز, تدریس خصوصی ریاضی پایه نهم , تدریس خصوصی ریاضی دبستان در تهران , تدریس خصوصی ریاضی دبستان در مشهد
آموزش خصوصی ریاضی دبستان, تدریس خصوصی ریاضی در پاکدشت , تدریس خصوصی ریاضی پیش دانشگاهی
تدریس خصوصی ریاضی هفتم اصفهان , تدریس خصوصی ریاضی هفتم در شیراز, تدریس خصوصی ریاضی هفتم در کرج
تدریس خصوصی ریاضی هفتم فصل اول , تدریس خصوصی ریاضی هفتم فصل سوم  تدریس خصوصی ریاضی هفتم اهواز
تدریس خصوصی ریاضی هفتم فصل ۴, تدریس خصوصی ریاضی هفتم مشهد
تدریس خصوصی ریاضی هفتم در تهران , قیمت تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی , هزینه تدریس خصوصی ریاضی چهارم ابتدایی

تدریس خصوصی ریاضی نهم فصل اول

تدریس خصوصی ریاضی | بهترین اساتید + قیمت مناسب

https://teaching.iranmodares.com › teaching-index › me..

تدریس خصوصی ریاضی توسط معلم، استاد و دبیر خانم و آقا در تهران و کرج و کل کشور- ارتباط مستقیم و بدون واسطه با مدرسین تدریس خصوصی ریاضی و مشاهده شماره تماس …


 

معلم خصوصی و تدریس خصوصی ریاضی
مدرس ریاضیات و فیزیک تمام دانشگاه ها و دبیرستان های دنیا (TEACHING SAT) به زبان فارسی و ENGLISH
استاد وحید مرمری (10 سال سابقه تدریس موفق)
تدریس خصوصی در تهران و کرج و قزوین
09333750769
فوق لیسانس ریاضیات و فیزیک
مشاهده ویدیوی مدرس (1)
مشاهده رزومه مدرس (5)
مشاهده جزوه مدرس(0)
مشاهده نظرات کاربران (11)
مدرس ریاضیات و فیزیک تمام دانشگاه ها و دبیرستان های دنیا (TEACHING SAT) به زبان فارسی و ENGLISH
استاد برگزیده سال های ۱۳۹۷- ۱۳۹۸و سال ۱۳۹۹ مدرس ریاضیات و فیزیک تمام دانشگاه ها و دبیرستان های دنیا (TEACHING SAT) به زبان فارسی و ENGLISH ????تلفن تماس : …
مشاهده مشخصات و سوابق تدریس استاد وحید مرمری (10 سال سابقه تدریس موفق)
تدریس خصوصی دروس ریاضیات دانشگاهی و دبیرستان – کنکور سراسری و ارشد توسط مدرس برتر دانشگاه علم و صنعت ایران و مولف 4 کتاب ریاضیات دانشگاهی – به صورت آنلاین و حضوری
مهدی رجبی
تدریس خصوصی در Tehran
09120260400
فوق لیسانس مهندسی صنایع
مشاهده ویدیوی مدرس (9)
مشاهده رزومه مدرس (1)
مشاهده جزوه مدرس(0)
مشاهده نظرات کاربران (12)
تدریس خصوصی دروس ریاضیات دانشگاهی و دبیرستان – کنکور سراسری و ارشد توسط مدرس برتر دانشگاه علم و صنعت ایران و مولف 4 کتاب ریاضیات دانشگاهی – به صورت آنلاین و حضوری
مولف 4 کتاب ریاضی شامل: ۱- ریاضی عمومی ۱ (کامل‌ترین و قوی‌ترین کتاب ریاضی عمومی ۱ نوشته شده به زبان فارسی با حدود ۱۱۰۰ صفحه) مهمترین ویژگی های این کتاب: – ارائه …
مشاهده مشخصات و سوابق تدریس مهدی رجبی
50 % تخفیف ویژه به مدت دو روز برای / تدریس تضمینی ریاضی ابتدایی | متوسطه | تیزهوشان توسط مهندس نظری (مولف اولین درسنامه هوش تیزهوشان)
مهندس امین نظری(مدرس برتر ریاضیات ابتدایی، متوسطه و تیزهوشان)
تدریس خصوصی در تهران | همه شهر ها
09145470824
لیسانس مهندسی برق
مشاهده ویدیوی مدرس (2)
مشاهده رزومه مدرس (1)
مشاهده جزوه مدرس(0)
مشاهده نظرات کاربران (8)
50 % تخفیف ویژه به مدت دو روز برای / تدریس تضمینی ریاضی ابتدایی | متوسطه | تیزهوشان توسط مهندس نظری (مولف اولین درسنامه هوش تیزهوشان)
* گارانتی یک ماهه بازگشت بی قید و شرط وجه (در صورت عدم رضایت شما ) رزومه کاری : * مولف اولین درسنامه هوش تیزهوشان کشور * 7 سال سابقه درخشان تدریس * محقق در ضمینه ? …
مشاهده مشخصات و سوابق تدریس مهندس امین نظری(مدرس برتر ریاضیات ابتدایی، متوسطه و تیزهوشان)
تدریس فیزیک کنکور – کلاس ویژه امتحان پایان ترم-ریاضیات متوسطه و دانشگاهی و نهایی؛فیزیک پایان ترم؛فیزیک دوره نکته و تست
یونس غفاری
تدریس خصوصی در تهران
09301290636
لیسانس کامپیوتر
مشاهده ویدیوی مدرس (1)
مشاهده رزومه مدرس (1)
مشاهده جزوه مدرس (2)
مشاهده نظرات کاربران (7)
تدریس فیزیک کنکور – کلاس ویژه امتحان پایان ترم-ریاضیات متوسطه و دانشگاهی و نهایی؛فیزیک پایان ترم؛فیزیک دوره نکته و تست
تدریس 0 تا 100 فیزیک متوسطه؛بصورت پایه ای یا جامع؛ کلاس های نکته تست با جزوات کامل از نظر درسنامه که کتاب را کامل پوشش داده و شامل نکات …
مشاهده مشخصات و سوابق تدریس یونس غفاری
تدريس تمامي دروس بیش از ۲۰ سال سابقه( تدريس دروس خارج از كشور)
(گروه اموزشي مندليف) تدريس كليه دروس خارج از كشورهم انجام ميشود
تدریس خصوصی در تهران
09101651775
دکتری تمامي رشته ها
مشاهده ویدیوی مدرس(0)
مشاهده رزومه مدرس (1)
مشاهده جزوه مدرس(0)
مشاهده نظرات کاربران (79)
تدريس تمامي دروس بیش از ۲۰ سال سابقه( تدريس دروس خارج از كشور)
تتدریس دروس تخصصی رشته مهندسی عمران تا سطح ارشد و دکترا*** استاتیک,مقاومت مصالح 1و2,دینامیک,تحلیل سازه 1و2 , فولاد 1و2,بتن 1و2,بارگذاری , زلزله , هیدرولیک ,هیدرولیک …
مشاهده مشخصات و سوابق تدریس (گروه اموزشي مندليف) تدريس كليه دروس خارج از كشورهم انجام ميشود
تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک علوم متوسطه اول و دوم. آموزش حل سوالات آزمون های ورودی مدارس و دانشگاه های خارج از کشور
مرضیه امیری
تدریس خصوصی در تهران
09104305013
فوق لیسانس فیزیک
مشاهده ویدیوی مدرس(0)
مشاهده رزومه مدرس (2)
مشاهده جزوه مدرس (10)
مشاهده نظرات کاربران (26)
تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک علوم متوسطه اول و دوم. آموزش حل سوالات آزمون های ورودی مدارس و دانشگاه های خارج از کشور
تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک، علوم متوسطه اول و دوم،دانشگاه به صورت انلاین و حضوری سلام 🙋🏻‍♀️و درود خدمت دانشجویان و دانش …
مشاهده مشخصات و سوابق تدریس مرضیه امیری

 


کلاس خصوصی ریاضی
خصوصی ریاضی

تدریس خصوصی | انتخاب بی واسطه معلم خصوصی | ایران مدرس

https://teaching.iranmodares.com › teaching-index

تدریس به صورت آنلاین و کاملا تضمینی برای دانش آموزان شهرهای مختلف ایران و دانش آموزان خارج از کشور ** تدریس حضوری در تهران و مشهد ☑️☑️ تدریس خصوصی ریاضی …


ایران مدرس تدریس خصوصی
معلم خصوصی و تدریس خصوصی آنلاین و حضوری
تدریس خصوصی دروس ریاضیات دانشگاهی و دبیرستان – کنکور سراسری و ارشد توسط مدرس برتر دانشگاه علم و صنعت ایران و مولف 4 کتاب ریاضیات دانشگاهی – به صورت آنلاین و حضوری
مهدی رجبی
تدریس خصوصی در Tehran
09120260400
فوق لیسانس مهندسی صنایع
مشاهده ویدیوی مدرس (9)
مشاهده رزومه مدرس (1)
مشاهده جزوه مدرس(0)
مشاهده نظرات کاربران (12)
تدریس خصوصی دروس ریاضیات دانشگاهی و دبیرستان – کنکور سراسری و ارشد توسط مدرس برتر دانشگاه علم و صنعت ایران و مولف 4 کتاب ریاضیات دانشگاهی – به صورت آنلاین و حضوری
مولف 4 کتاب ریاضی شامل: ۱- ریاضی عمومی ۱ (کامل‌ترین و قوی‌ترین کتاب ریاضی عمومی ۱ نوشته شده به زبان فارسی با حدود ۱۱۰۰ صفحه) مهمترین ویژگی های این کتاب: – ارائه …
مشاهده مشخصات و سوابق تدریس مهدی رجبی
50 % تخفیف ویژه به مدت دو روز برای / تدریس تضمینی ریاضی ابتدایی | متوسطه | تیزهوشان توسط مهندس نظری (مولف اولین درسنامه هوش تیزهوشان)
مهندس امین نظری(مدرس برتر ریاضیات ابتدایی، متوسطه و تیزهوشان)
تدریس خصوصی در تهران | همه شهر ها
09145470824
لیسانس مهندسی برق
مشاهده ویدیوی مدرس (2)
مشاهده رزومه مدرس (1)
مشاهده جزوه مدرس(0)
مشاهده نظرات کاربران (8)
50 % تخفیف ویژه به مدت دو روز برای / تدریس تضمینی ریاضی ابتدایی | متوسطه | تیزهوشان توسط مهندس نظری (مولف اولین درسنامه هوش تیزهوشان)
* گارانتی یک ماهه بازگشت بی قید و شرط وجه (در صورت عدم رضایت شما ) رزومه کاری : * مولف اولین درسنامه هوش تیزهوشان کشور * 7 سال سابقه درخشان تدریس * محقق در ضمینه ? …
مشاهده مشخصات و سوابق تدریس مهندس امین نظری(مدرس برتر ریاضیات ابتدایی، متوسطه و تیزهوشان)
مصطفی پور رضا تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی در ۵۰ جلسه و بدون کتاب، آیلتس، زبان انگلیسی کنکور بصورت تضمینی – استاد بین المللی زبان انگلیسی از مکالمه تا آیلتس کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی
مصطفی پوررضا (۱۷ سال سابقه تدریس)
تدریس خصوصی در تهران
09122859074
فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی
مشاهده ویدیوی مدرس (3)
مشاهده رزومه مدرس (1)
مشاهده جزوه مدرس(0)
مشاهده نظرات کاربران (2)
مصطفی پور رضا تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی در ۵۰ جلسه و بدون کتاب، آیلتس، زبان انگلیسی کنکور بصورت تضمینی – استاد بین المللی زبان انگلیسی از مکالمه تا آیلتس کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی
تدریس خصوصی مکالمه انگلیسی در ۵۰ جلسه و بدون کتاب آیلتس، زبان انگلیسی کنکور، کنکور منحصرا زبان انگلیسی و کلیه آزمون های بین المللی توسط استاد ب? …
مشاهده مشخصات و سوابق تدریس مصطفی پوررضا (۱۷ سال سابقه تدریس)
تدریس تخصصی آیلتس، مکالمه پیشرفته و زبان انگلیسی کنکور توسط دکترای زبان انگلیسی از آمریکا با 24 سال سابقه تدریس
دکتر مازیار گودرزی (دارای مدرک Teaching IELTS از کالج لندن)
تدریس خصوصی در تهران و کرج
09122108101
دکتری آموزش زبان انگلیسی
مشاهده ویدیوی مدرس (44)
مشاهده رزومه مدرس (3)
مشاهده جزوه مدرس(0)
مشاهده نظرات کاربران (31)
تدریس تخصصی آیلتس، مکالمه پیشرفته و زبان انگلیسی کنکور توسط دکترای زبان انگلیسی از آمریکا با 24 سال سابقه تدریس
تدریس توسط دکتر گودرزی دکترای آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه نیویورک با 24 سال سابقه تدریس در سطوح مختلف دانشگاهی و آموزشگاهی … ” آموزش آنلاین آیلتس و مکالمه پیشرفت? …
مشاهده مشخصات و سوابق تدریس دکتر مازیار گودرزی (دارای مدرک Teaching IELTS از کالج لندن)

 


 

 

تدریس خصوصی ریاضی نهم فصل دوم

https://www.ostadbank.com › tutor-list › mathematics

کلاس با تدریس بهترین معلم خصوصی ریاضی از بین بیش از 2000 معلم برتر زن و مرد در سراسر کشور؛ حضوری و آنلاین + بهمراه قیمت هر جلسه 🥇 تمام اساتید و دبیران …
رتبه: ۴٫۳ · ۱۴۶ رأی · ریال ۸۰۰٬۰۰۰ تا ریال ۵٬۹۰۰٬۰۰۰
ریاضی ششم ابتدایی · ریاضی دوم ابتدایی · ریاضی ششم به هفتم تیزهوشان

 


 

لیست برترین اساتید تدریس خصوصی ریاضی – معلم خصوصی خود را انتخاب کنید.
تدریس خصوصی آنلاین و در منزل ریاضی – کلاس، معلم، دبیر، مدرس

لطفا نوع تدریس (حضوری یا آنلاین) و‌ درس را وارد نمایید:
نوع تدریس
نام درس
teacher-student
جنسیت استاد :
هردو
آقا
خانم
معنی
: درجه بندی اساتید توسط استادبانک
سودابه ایزدی

برای مشاهده قیمت

نوع تدریس و درس را وارد نمایید
سودابه ایزدی

استاد تایید شده

5 از 5

(مشاهده 4 نظر)

تدریس حضوری – کرج

117 جلسه موفق

کارشناسی ریاضیات و کاربردها از دانشگاه لرستان

دانشجوی دکترا ریاضی از مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان

بیش از شش ماه همکاری با مجموعه استادبانک

سابقه تدریس خصوصی بمدت 5 سال
ویدئو معرفی
درباره استاد
سلام سودابه ایزدی هستم دانشجو سال سوم دکترای پیوسته رشته آنالیز ریاضی، سابقه تدریس ریاضی در مقاطع ابتدایی متوسطه اول،متوسطه دوم را دارم با آرزوی سلامتی
مشاهده رزومه استاد

علیرضا توسلی

برای مشاهده قیمت

نوع تدریس و درس را وارد نمایید
علیرضا توسلی

استاد تایید شده

4.9 از 5

(مشاهده 119 نظر)

تدریس آنلاین

تدریس حضوری – تهران

2597 جلسه موفق

5 بار برترین استاد در گروه درسی و فصول مختلف

تدریس به مدت 6 سال در مدارس تیزهوشان دخترانه و پسرانه

سابقه ی تدریس به شاگردانی که قصد ورود به مدارس برتر، نمونه دولتی، تیزهوشان، سلام و علامه حلی را داشتند.

بیش از پنج سال همکاری با مجموعه استادبانک

دارای مدرک دوره اخلاق حرفه‌ای تدریس استادبانک
ویدئو معرفی
درباره استاد
مشاهده رزومه استاد

مریم مجدی

برای مشاهده قیمت

نوع تدریس و درس را وارد نمایید
مریم مجدی

استاد تایید شده

4.8 از 5

(مشاهده 69 نظر)

تدریس آنلاین

تدریس حضوری – تهران

1514 جلسه موفق

2 بار برترین استاد در گروه ریاضی متوسطه اول در فصل مختلف

تدریس ریاضی به زبان انگلیسی در مدارس اینترنشنال به دانش آموزان انگلیسی زبان و گذراندن دوره های تربیت معلم

تدریس آنلاین ریاضی به ایرانیان مقیم کشورهای مختلف از جمله: کانادا، امریکا، انگلیس، روسیه، دبی و مالزی

بیش از سه سال همکاری با مجموعه استادبانک

کسب لوح تقدیر به عنوان مدرس نمونه از سازمان ملی جوانان و موسسه تخصصی ادبی قدیم الاحسان
ویدئو معرفی
درباره استاد

تدریس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی

مریم مجدی استاد VIP استادبانک می‌باشد که تا به اینجا 1,514 جلسه برگزار کرده است و شاگردانش از او رضایت خیلی بالایی داشته‌اند. او می‌تواند به صورت حضوری در شهر تهران و به صورت آنلاین بر بستر اینترنت تدریس کند.

استاد مریم مجدی در گروه‌های درسی «ابتدایی» و «ریاضی متوسطه اول» تدریس خصوصی می‌کند.
مشاهده رزومه استاد

احسان علیزاده

برای مشاهده قیمت

نوع تدریس و درس را وارد نمایید
احسان علیزاده

استاد تایید شده

4.9 از 5

(مشاهده 77 نظر)

تدریس آنلاین

تدریس حضوری – تهران

1324 جلسه موفق

برترین استاد در گروه ریاضی متوسطه اول در فصل تابستان 1399

کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه علم و صنعت ایران

تدریس به مدت 2 سال در مجموعه بزرگ انجمن ریاضیدانان جوان و تدریس خصوصی به دانش آموزان خارجی مقیم ایران

بیش از چهار سال همکاری با مجموعه استادبانک

سابقه ی تدریس به شاگردان مدارس برتر، نمونه دولتی، تیزهوشان، سلام و …
ویدئو معرفی
درباره استاد
مشاهده رزومه استاد
مجید ربیعی

برای مشاهده قیمت

نوع تدریس و درس را وارد نمایید
مجید ربیعی

استاد تایید شده
نظری ثبت نشده است

تدریس آنلاین

تدریس حضوری – تهران

استاد جدید

کارشناسی مهندسی عمران از دانشگاه آزاد اسلامی رودهن

سابقه تدریس خصوصی

سابقه تدریس در مدارس غیرانتفاعی

آشنا به مفاهیم روز ریاضی
ویدئو معرفی
درباره استاد
آموزش در مدارس غیر انتفاعی
مشاهده رزومه استاد

 

 


 

تدریس خصوصی ریاضی | ارتباط مستقیم با معلم … – استادسلام

https://ostadsalam.ir › teachers › mathematical-1

معلم تدریس خصوصی ریاضی، ارتباط مستقیم با 5636 استاد و معلم خانم و آقا باتجربه بالای آموزش 🔺 کلاس تدریس ریاضی آنلاین و حضوری برای فارسی زبانان هرجای دنیا.
رتبه: ۴٫۴ · ۱۴ رأی


 

معلم خصوصی, تدریس خصوصی و آموزش خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی، معلم، مدرس، استاد، کلاس را آنلاین یا حضوری، رایگان رزرو کنید
قیمت های تدریس خصوصی اساتید ریاضی

نمایش بر اساس: ( تعداد 5643 مورد یافته شد )
ریاضی
استاد علی شارخی رضایی
علی شارخی رضایی
160 تا 200 هزارتومان حضوری
160 تا 200 هزارتومان آنلاین
برای یک ساعت تدریس

با سلام تدریس در کلاسهای خصوصی و رفع اشکال قلم چی _ طراح سوالات قلمچی و گاج_ با ۴ سال سابقه تدریس خصوصی برای مقاطع مختلف بنده با توجه به سطح آموزشی و‌میزان هوش شاگرد در آن درس نحوه آموزشم رو تغییر میدم و برای کنکوری و امتحانات مدرسه روش جداگانه ای دارم. برای هماهنگی جهت رزرو جلسات آموزشی به شماره…
32

معلم خصوصی حضوری و آنلاین دروس انتقال جرمترمودینامیکفیزیک عمومی دانشگاهریاضیات دانشگاهاستاتیک ایستاییمکانیک سیالاتکنترل فرآیندمقاومت مصالحطراحی راکتورانتقال حرارت
استاد اصغر طغرایی
اصغر طغرایی
200 تا 250 هزارتومان آنلاین
برای یک ساعت تدریس

دانش آموخته پردیس دانشگاه تربیت معلم و مدرک از دانشگاه صنعتی شریف تهران ،۱۵ سال سابقه تدریس در مدارس دولتی و تدریس خصوصی ،گام های طلایی یادگیری ریاضی آسان،زود،کوتاه و از همه مهمتر شیرین«یادگیری با طعم لذت»؛صد درصد تضمینی ، اولین جلسه رایگان است ،اگر رضایت داشتید ادامه دهید.
16

معلم خصوصی حضوری و آنلاین دروس ششم ابتداییریاضی متوسطه اولریاضی دبستانحسابان2حسابان1ریاضیریاضی کنکور کارشناسیریاضی دبیرستانآمار و احتمالات دانشگاهابتدایی
استاد مهدی رجبی
مهدی رجبی

مولف 4 کتاب ریاضی شامل: ۱- ریاضی عمومی ۱ (کامل‌ترین و قوی‌ترین کتاب ریاضی عمومی ۱ نوشته شده به زبان فارسی با حدود ۱۱۰۰ صفحه) مهمترین ویژگی های این کتاب: ارائه درسنامه جامع و مفهومی با زبان بسیار ساده و روان ارائه و تشریح بیش از ۱300 مثال متنوع برای آموزش و درک کامل مفاهیم ارائه خلاصه نکات مهم در …
6
12

معلم خصوصی حضوری و آنلاین دروس ریاضی دبیرستانمعادلات دیفرانسیلریاضیات مهندسی دانشگاهحسابان2ریاضی دهمریاضی تجربیریاضیریاضیات گسستههندسهحسابان1
استاد حسین شاسواری
حسین شاسواری
400 تا 500 هزارتومان حضوری
250 تا 300 هزارتومان آنلاین
برای یک ساعت و نیم تدریس

🔆استاد دانشگاه 🔆استاد برگزیده سایت های معتبر🔆دانش آموخته دبیرستان البرز🔆 فارغ التحصیل برق الکترونیک دانشگاه شیراز وکارشناسی ارشد مکاترونیک با ۲۰ سال سابقه تدریس 🔆تدریس بصورت حضوری و۵ سال تدریس آنلاین بالاترین بازدهی با پلتفرم اسکای روم، زوم و اسکایپ به دانش آموزان و دانشجویان در سراسر جهان.
2
49

تدریس خصوصی حضوری و آنلاین دروس ریاضیفیزیکریاضی دبیرستان
استاد نوشین عسکری
نوشین عسکری
300 تا 400 هزارتومان حضوری
250 تا 300 هزارتومان آنلاین
برای یک ساعت و نیم تدریس

سابقه ۲۰سال تدریس در آموزشگاههای خوارزمی و فرزانگان از پایه تا کنکور فارغ التحصیل دانشگاه تهران .
13

تدریس خصوصی حضوری و آنلاین دروس فیزیک3فیزیک کنکورفیزیکریاضیات کنکور تجربیریاضیریاضی3ریاضی1ریاضی2فیزیک2فیزیک دهم
استاد خدیجه ایمانی
خدیجه ایمانی

مدرک تحصیلی: کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه صنعتی شریف 4 سال تدریس در دانشگاه صنعتی شریف 1 سال تدریس در دانشگاه پیام نور 1 سال تدریس در آموزشگاه کشاورزی 6 سال تدریس در موسسه نور دانش 5 سال تدریس در موسسه سما 5 سال تدریس در موسسه مادپژوهان بیش از 20 سال تدریس خصوصی در دروس فیزیک و ریاضی دبیرستان و…
29

تدریس خصوصی حضوری و آنلاین دروس فیزیک کنکورریاضی نهمفیزیک دهمفیزیکریاضیریاضی هشتمفیزیک یازدهمفیزیک دوازدهمریاضی هفتمریاضی دهم

 


 

تدریس خصوصی تیزهوشان

تدریس ریاضی

http://www.tadris-riazi.com

اگر در جستجوی سایت پربازدید و معتبر تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس هستید… 8 ستاره. ایران مدرس.

تدریس خصوصی ریاضی و معلم خصوصی ریاضی – آقا اجازه


 

تدریس خصوصی ریاضیات و فیزیک توسط استاد دانشگاه

#توسط استاد دانشگاه #تدریس خصوصی ریاضیات ششم ،هفتم ،هشتم، نهم، دهم، یازدهم و…
8 ستاره
حسین شاسواری
09127616624
تخصص ما نمره 20 امتحان نهایی است
تخصص ما نمره 20 امتحان نهایی است

دانش آموزان دوازدهم تجربی که نگران امتحان نهایی خود در درس ریاضی هستند در واتساپ…
8 ستاره
ماهره یوسفی مقدم
09010895706
تدریس خصوصی ریاضیات دبیرستان ، دانشگاه و کنکور
تدریس خصوصی ریاضیات دبیرستان ، دانشگاه و کنکور

توسط مدرس برتر ریاضیات دانشگاهی و کنکور سراسری و ارشد و مؤلف 4 کتاب ریاضی با بیش از…
8 ستاره
مهدی رجبی
09120260400
http://t.me/iustrajabi
تدریس ریاضی وآماروحسابان وگسسته…تقویتی و کنکور
تدریس ریاضی وآماروحسابان وگسسته…تقویتی و کنکور

ریاضی تقویتی تیزهوشان دبیر حرفه ای تشریح مفهومی *با دبیر ریاضی و مدرس دانشگاه با…
8 ستاره
فرزاد
09173394322
ریاضی کنکور -ریاضی به زبان انگلیسی- زبان بازرگانی
ریاضی کنکور -ریاضی به زبان انگلیسی- زبان بازرگانی

کلاس های نکته و تست ریاضی تجربی و حسابان با هفته ای یک جلسه سه ساعته دارای جزوات…
8 ستاره
دکتر پیرفکر
09125582599 09392870766
مدرس برتر و متخصص ریاضیات و حسابان کنکور و متوسطه
مدرس برتر و متخصص ریاضیات و حسابان کنکور و متوسطه

✨تعهد ما تضمین ۱۰۰ درصد نتایج بینظیر و ۲۰ ریاضی و کیفیت تدریس عالی بوده است. نمرات…
8 ستاره
دکتر نادیا نصرتی
۰۹۳۰۲۳۳۶۶۹۱
http://www.instagram.com/Dr.Nosrati_math
تدریس فیزیک و ریاضیات آنلاین وخصوصی
تدریس فیزیک و ریاضیات آنلاین وخصوصی

تدریس خصوصی و آنلاین فیزیک از پایه تا کنکور و دانشگاه با ۱۴ سال سابقه مفید در…
8 ستاره
مهدی رحیمی موسوی
09121952078- 26640363
خصوصی ریاضی دانشگاهی-تضمینی100%-استاد دانشگاه
خصوصی ریاضی دانشگاهی-تضمینی100%-استاد دانشگاه

دکترای مهندسی مکانیک تدریس خصوصی دروس دانشگاهی، کنکور، دبیرستان- کاملا تضمینی 100%-…
8 ستاره
دکتر بیک محمدلو تضمینی
09127065407- 09307064073
تدریس خصوصی ریاضی کنکور | تیزهوشان | المپیاد
تدریس خصوصی ریاضی کنکور | تیزهوشان | المپیاد

دانشجوی صنعتی شریف | مدال برنز المپیاد فیزیک کشوری حسین بهمن آبادی…
8 ستاره
حسین
09364166626
https://kooshyarlearn.ir
تدریس 100در100 تضمینی ریاضی و فیزیک استاد صادقی
تدریس 100در100 تضمینی ریاضی و فیزیک استاد صادقی

صد درصد کنکور و ۲۰ امتحانات مدارس توسط رتبه ۲۷۰کشوری کنکور سراسری با بیش از ۱۲…
8 ستاره
فرادانش
09128397207
تدریس آنلاین و حضوری ریاضی (100% تضمینی) همه مقاطع
تدریس آنلاین و حضوری ریاضی (100% تضمینی) همه مقاطع

***** تدریس خصوصی ریاضی با متدی کاملا آسان، سریع و مفهومی **** ✔️ تدریس حضوری در…
8 ستاره
زینب نیکوسیر
09386932436
https://www.instagram.com/nikoosiyar.math
بهترین سایت آموزش و تدریس ریاضی ایران: ایران مدرس
بهترین سایت آموزش و تدریس ریاضی ایران: ایران مدرس

اگر در جستجوی بهترین سایت آموزش و تدریس ریاضی ایران هستید …. اگر می خواهید در…
8 ستاره
ایران مدرس
بهترین سایت تدریس خصوصی ریاضی ایران کدام است؟
بهترین سایت تدریس خصوصی ریاضی ایران کدام است؟

اگر در جستجوی بهترین سایت تدریس خصوصی ریاضی ایران هستید به سایت ایران مدرس…
8 ستاره
ایران مدرس
سایت پربازدید و معتبر تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی
سایت پربازدید و معتبر تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی

اگر در جستجوی سایت پربازدید و معتبر تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی و سایر دروس هستید…
8 ستاره
ایران مدرس
تدریس ریاضی و آمار (متوسطه اول و دوم – دانشگاه)
تدریس ریاضی و آمار (متوسطه اول و دوم – دانشگاه)

دیگر نگران نمرات ریاضی خود نباشید. تدریس ریاضی هفتم ، ریاضی هشتم ، ریاضی نهم ،…
8 ستاره
سمانه رضایی
09336703052
مدرس تخصصی ریاضی (ششم ، هفتم ، هشتم و نهم)
مدرس تخصصی ریاضی (ششم ، هفتم ، هشتم و نهم)

تدریس خصوصی ویژه ریاضی ششم ، هفتم، هشتم ونهم رزرو کلاسهای تابستان ۱۴۰۰…
8 ستاره
آرش امینی فر
09124605721
سایت تخصصی درج آگهی و تبلیغات تدریس ریاضی
سایت تخصصی درج آگهی و تبلیغات تدریس ریاضی

اگر در جستجوی سایت تخصصی درج آگهی و تبلیغات تدریس ریاضی در تمامی مقاطع تحصیلی (…
8 ستاره
سایت تدریس ریاضی
تدریس ریاضی و فیزیک از پایه تا کنکور
تدریس ریاضی و فیزیک از پایه تا کنکور

تدریس ریاضی و فیزیک از پایه تا کنکور تدریس مفهومی دروس ریاضی و فیزیک جهت آمادگی…
8 ستاره
alidehghanipour
09127685437
تدریس ریاضی و فیزیک از پایه تا کنکور
تدریس ریاضی و فیزیک از پایه تا کنکور

تدریس خصوصی ریاضی – فیزیک – شیمی- ادبیات – زبان توسط فازغ التحصیل کارشناسی ارشد…
8 ستاره
سارا مرادی
09198950237
تدریس خصوصی ریاضی کنکور پیش دانشگاهی یازدهم دهم
تدریس خصوصی ریاضی کنکور پیش دانشگاهی یازدهم دهم

تدریس خصوصی ریاضی کنکور و پیش دانشگاهی…
8 ستاره
الهام همایونی
۰۹۱۲۰۶۸۷۷۳۷
جذب مدرس و معلم خصوصی ریاضی سال 1401 و 1400
جذب مدرس و معلم خصوصی ریاضی سال 1401 و 1400

جذب مدرس و معلم خصوصی ریاضی سال 1401 و 1400 – اگر می خواهید در سال 1401 و یا سال 1400 در زمینه…
7 ستاره
سایت تدریس ریاضی
چرا سایت تدریس ریاضی برای تبلیغ آموزش ریاضی؟
چرا سایت تدریس ریاضی برای تبلیغ آموزش ریاضی؟

چرا سایت تدریس ریاضی برای تبلیغ آموزش ریاضی؟ – اگر می خواهید در زمینه آموزش و تدریس…
7 ستاره
سایت تدریس ریاضی
تبلیغات موفق تدریس خصوصی ریاضی در سایت معتبر
تبلیغات موفق تدریس خصوصی ریاضی در سایت معتبر

اگر می خواهید تبلیغات موفق تدریس خصوصی ریاضی در سایت معتبر و پربیننده داشته باشید…
7 ستاره
ایران مدرس
مدرسین خانم و آقای ریاضی در تهران و کرج
مدرسین خانم و آقای ریاضی در تهران و کرج

اگر در جستجوی لیست کامل مدرسین خانم و آقای ریاضی در تهران و کرج و یا هر جای ایران…
5 ستاره
ایران مدرس
استخدام تدریس خصوصی ریاضی مهر و آبان و آذر 1400
استخدام تدریس خصوصی ریاضی مهر و آبان و آذر 1400

استخدام تدریس خصوصی ریاضی مهر و آبان و آذر 1400 – از علاقه مندان به فعالیت در زمینه…
5 ستاره
سایت تدریس ریاضی
ثبت تبلیغات موفق تدریس ریاضی
ثبت تبلیغات موفق تدریس ریاضی

اگر قصد ثبت تبلیغات موفق تدریس ریاضی را دارید و قصد دارید با ثبت اگهی اینترنتی در…
4 ستاره
ایران مدرس
ثبت آگهی و درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی
ثبت آگهی و درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی

اگر قصد ثبت آگهی و درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی را دارید به سایت ایران مدرس…
4 ستاره
ایران مدرس
تدریس خصوصی ریاضی و آمار متوسطه و کنکور
تدریس خصوصی ریاضی و آمار متوسطه و کنکور

تدریس خصوصی ریاضی و آمار متوسطه و کنکور. فوق لیسانس آموزش ریاضی از دانشگاه تربیت…
3 ستاره
فاطمه
09124114295
تدریس ریاضی متوسطه توسط بهترین معلم های خصوصی
تدریس ریاضی متوسطه توسط بهترین معلم های خصوصی

hh
3 ستاره
ایران مدرس
تدریس آنلاین ریاضی متوسطه و کنکور و ریاضی ابتدایی
تدریس آنلاین ریاضی متوسطه و کنکور و ریاضی ابتدایی

تدریس آنلاین ریاضی شامل: ریاضی مقطع ابتدایی از پایه چهارم تا ششم ریاضی مقطع…
2 ستاره
مریم عسکری
09035336353
تدریس خصوصی ریاضی در ایران مدرس توسط اساتید مجرب
تدریس خصوصی ریاضی در ایران مدرس توسط اساتید مجرب

اگر قصد دارید از خدمات تدریس خصوصی ریاضی استفاده نمائید به سایت ایران مدرس مراجعه…
2 ستاره
ایران مدرس
بهترین مدرسین و معلم های تدریس خصوصی ریاضی
بهترین مدرسین و معلم های تدریس خصوصی ریاضی

اگر در جستجوی بهترین مدرسین و معلم های تدریس خصوصی ریاضی خانم و آقا در تهران و یا…
2 ستاره
سایت تدریس ریاضی
درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی کاملا رایگان
درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی کاملا رایگان

اگر قصد درج تبلیغ تدریس خصوصی ریاضی کاملا رایگان را دارید …. اگر می خواهید در…
2 ستاره
ایران مدرس
آموزشگاه ریاضی فرزانه شیراز(تقویتی وکنکور،تیزهوشان
آموزشگاه ریاضی فرزانه شیراز(تقویتی وکنکور،تیزهوشان

*برگزاری کلاس تابستانه ریاضی تقویتی وکنکور و تیزهوشان و نمونه دولتی در آموزشگاه…
1 ستاره
فرزاد جدی شیراز
09173394322
تدریس ریاضی پایه اول تا ششم ابتدایی
تدریس ریاضی پایه اول تا ششم ابتدایی

تدریس خصوصی ریاضی با چندین سال سابقه تدریس در مدارس و آموزشگاه ها با بهترین کیفیت…
1 ستاره
پروانه ایمانی
09903950916
تدریس تضمینی ریاضیات و آمار دانشگاه
تدریس تضمینی ریاضیات و آمار دانشگاه

تدریس خصوصی ریاضیات و آمار ، ریاضیات مهندسی و آمار رشته های کامپیوتر و مدیریت در…
1 ستاره
فرشته سام
09176064637
تدریس خصوصی ریاضی توسط دانشجویان دانشگاه شریف
تدریس خصوصی ریاضی توسط دانشجویان دانشگاه شریف

تدریس خصوصی ریاضی توسط دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف ریاضی…
1 ستاره
سلطان حقی
09145190837
http://riaziat-sharif.rozblog.com/
بهترین اساتید و معلم های خصوصی ریاضی تهران
بهترین اساتید و معلم های خصوصی ریاضی تهران

اگر در جستجوی بهترین اساتید و معلم های خصوصی ریاضی تهران هستید به سایت تدریس خصوصی…
1 ستاره
ایران مدرس
بهترین سایت معلم خصوصی ریاضی تهران
بهترین سایت معلم خصوصی ریاضی تهران

اگر در جستجوی بهترین سایت معلم خصوصی ریاضی تهران هستید به سایت ایران مدرس و بخش…
1 ستاره
ایران مدرس

 


 

 

https://aghaejazeh.org › tutors › school › mathematics

آقا اجازه با گردآوری بهترین معلم های خصوصی ریاضی ، بعد از بررسی سوابق و تایید آنها، با فراهم كردن بستر مقایسه و رتبه بندی بر اساس قیمت و سطح تدریس اساتید …
۲۴ رأی · ریال ۵۰۰٬۰۰۰ تا ریال ۳٬۵۰۰٬۰۰۰

تدریس خصوصی ریاضی و معلم ریاضی | مدرسانه | – مدرسانه …


والدین درباره مدرسانه چه می گویند؟

امیر فراز کاظمی

تهران / هفتم

من برای پسرم امیر فراز دنبال جایی می گشتم که تدریس خصوصی ریاضی رو مفهومی کار کنه چون معتقدم دانش آموز باید مطلب درسی رو بفهمه و روش های میان بری و تستی نمی پسندم که مدرسانه جواب ما بود

هیوا قدوسی

تهران / دهم

بزرگترین نگرانی من قبولی آزمون ورودی مدرسه مورد علاقه ام تو پایه دهم بود ، به صورت آزمایشی از مدرسانه یه معلم خواستیم که نتیجه فوق العاده بود.هنوز هم با مدرسانه کلاس دارم.

کلاس خصوصی ریاضی
تدریس انلاین ریاضی

حسین شریفی

تهران / پنجم

وقتی با مدرسانه تماس گرفتم حسین نه اهل تمرین حل کردن بود و نه به ریاضی علاقه داشت با انتخاب یه معلم فوق العاده از طرف مدرسانه مشکلات حسین به خوبی حل شد و هنوز با همین مجموعه همکاری دارم .

نحوه فعالیت مدرسانه

شنیدن

در اولین تماس والدین با مدرسانه برای تدریس خصوصی ریاضی در منزل یا آنلاین ، ما شنونده هستیم تا بتوانیم اهداف و نیاز تحصیلی دانش آموز را کشف کنیم

انتخاب

در ادامه ما با توجه به شناخت اولیه از دانش آموز و اهداف تحصیلی والدین ، معلم خصوصی و روش تدریس و نوع آموزش را انتخاب می کنیم

تعیین تعداد جلسات

بعد از برگزاری اولین جلسه و شناخت دقیق تر از دانش آموز تعداد جلسات کلاس خصوصی توسط مدیر آموزشی مشخص و به والدین ابلاغ می شود

ارسال گزارش

گروه پشتیبانی هر جلسه یک گزارش کامل از فعالیت های انجام شده در کلاس ریاضی و برنامه جلسه آینده را برای والدین ارسال می نماید.

داستان مدرسانه

جرقه شروع کار مدرسانه در تدریس خصوصی ریاضی از یک عصبانیت بود. موسسین مدرسانه هر دو افرادی فوق العاده منظم و پیگیر هستند و قبل از راه اندازی این سامانه در حوزه آموزش ریاضی ، فعالیت داشتند و از بی نظمی و عدم پیگیری و همچنین حقه های متعدد موسسات تدریس خصوصی بی نام و نشان جهت دریافت هر چه بیشتر پول از والدین و معلمان محترم جویای کار به ستوه آمده بودند و این عصبانیت باعث شد تا ایده راه اندازی سامانه مدرسانه در ذهن آنها شکل بگیرد. ما در پیرو ضرب المثل زیبای ” لقمان را گفتند ادب از که آموختی گفت از بی ادبان هر چه از ایشان در نظرم ناپسند آمد از فعل آن پرهیز کردم ” تصمیم گرفتیم هر آنچه که در تدریس خصوصی از نظر ما ناپسند است را در مدرسانه انجام ندهیم و هدف ما این شد که تک تک دانش آموزان را پیگیری کنیم ، با معلمان و پرسنل منظم و پیگیر همکاری کنیم ، از دبیرانی که در سبک آموزش مفهومی ریاضی تدریس می کنند استفاده کنیم ، والدین را در تصمیم گیری آزاد بگذاریم و در هیچ موردی آنها را تحت فشار قرار ندهیم ، قیمت های تدریس خصوصی در منزل را با توجه به محله زندگی والدین تغییر ندهیم ، ایاب و ذهاب برای مراجعه به منزل دانش آموز دریافت نکنیم ، از دبیران برای همکاری با مدرسانه مبلغی دریافت نکنیم ، فقط در آموزش تخصصی ریاضی متمرکز باشیم ، ریاضی را مفهومی آموزش دهیم ، به آینده دانش آموز فکر کنیم و نه فقط به نمره شب امتحان و در آموزش خلاق باشیم و همیشه برای مخاطبانمان نوآوری داشته باشیم. تمدید مداوم کلاس ریاضی به طور سالانه از سمت والدین محترم این انگیزه را به ما می دهد که در راه درستی قدم گذاشته ایم و با انرژی تمام این راه را با کمک شما مخاطبان عزیز ادامه خواهیم داد.

تدریس خصوصی تیزهوشان

تدریس خصوصی ریاضی و معلم ریاضی | مدرسانه | – مدرسانه تدریس خصوصی


 

تدریس خصوصی ریاضی متوسطه اول. تدریس خصوصی ریاضی متوسطه دوم … سارا بهارلو | معلم خصوصی کلاس دوازدهم. رامین محمد حسنی | معلم خصوصی دوازدهم در منزل.

کاراتدریس: تدریس خصوصی ریاضی – استاد و معلم خصوصی …

تدریس خصوصی ریاضی ، آموزش مفهومی متناسب با سطح علمی دانش‌آموز ، مشاوره تحصیلی، برنامه‌ریزی فردی و آموزش تخصصی ریاضیات و روش حل سوالات چند گزینه‌ای ویژه …

استاد ریاضی مرجع بهترین معلمین ریاضی [آنلاین و حضوری در …

تدریس خصوصی ریاضی حرفه‌ای توسط بهترین معلم های ریاضی شهرتون رو بشناس و در جلسه رایگان باهاشون آشنا شو و اونی که دوست داری رو انتخاب کن!

تدريس خصوصی | معلم خصوصی: تدریس خصوصی و آنلاین …

تدریس خصوصی و آنلاین دروس ابتدایی دبستان، دبیرستان، کنکور و دانشگاه از کارشناسی تا ارشد و دکتری، برترین در تهران مشهد و کشور، استاد و معلم خصوصی آقا خانم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا